درباره ما

رمزارز پیشروترین وب‌سایت فارسی در حوزه رمزارزها، مدیریت دارایی و معاملات و خدمات مرتبط با کریپتوکارنسی هاست. خدمات مجموعه رمزارز در چهار بخش اصلی، داشبورد معاملاتی، اطلاعات بازار و شبکه‌های بلاکچین، آموزش و ربات‌های هوشمند دستیار معاملات است.

آکادمی رمزارز

بخش آکادمی در وبسایت رمزارز با تمرکز بر موضوعات و تکنولوژی‌های مرتبط با رمزارزها و بلاکچین و همچنین پلتفرم‌های خدماتی و معاملاتی، راهی است برای آشنایی هرچه بیشتر با این حوزه. در این قسمت مطالب و مقالات آموزشی، مقایسه‌ای و پژوهشی، در کنار دوره‌های آموزشی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری با متخصصان رمزارز مشورت کنید.

آکادمی رمزارز

داشبورد معاملاتی

بخش داشبورد معاملاتی رمزارز به شما کمک می‌‌کند راحت‌تر از گذشته معاملات رمزارزی خود را انجام دهید. این داشبورد به کمک هوش مصنوعی می‌تواند در مدیریت حساب‌های کاربری شما در صرافی‌های ایرانی و خارجی از طریق API، تنظیم ربات‌ها و استفاده از سیگنال‌ها، انجام انواع معاملات از جمله معاملات عادی، معامله پینگ پونگی S/B بالانس و معامله درصدی S/B، دستیار شما باشد.

داشبورد معاملاتی

سیگنال رمزارز

انتخاب سیگنال معاملاتی معتبر اهمیت زیادی در ترید رمزارزها دارد. سرویس سیگنال‌دهی داشبورد معاملاتی رمزارز با بیش از ۶۵درصد موفقیتِ عملکرد در بازهٔ زمانی بلندمدت، به سودآوری حداکثری معاملات انجامیده است. در این بخش می‌توانید رمزارز مدنظرتان را انتخاب کنید، نوع خرید یا فروش را تعیین کرده، حد ضرر یا حد سود یا اهداف معاملهٔ خود را مشخص کنید و بعد سیگنال موردنظرتان را دریافت کنید.

سیگنال رمزارز

ربات ترید هوشمند

ربات دستیار ترید یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته با قابلیت محاسبات دقیق بیش از ۵۵ پارامتر و متغیر تحلیل تکنیکال است که با سرعت زیادی در کمتر از یک ثانیه، حرکات قیمت را پیش‌بینی کرده و با پوشش‌دهی تمام تایم‌فریم‌ها نتیجهٔ آن را در قالب پیشنهاد معاملاتی در اختیار تریدر می‌گذارد. داشبورد معاملاتی رمزارز با پنج نوع ربات دستیار ترید گوناگون، فرایند دشوار و وقت‌گیر تحلیل شاخص‌ها را در کسری از ثانیه انجام می‌دهد.

ربات ترید هوشمند